دلایل جفت نگرفتن عروس هلندی-3(اگر عروس هلندی شما جفت نمی‌گیرد این مطلب را بخوانید)

جفت نخوردن عروس هلندی ها
4.8/5 - (18 امتیاز)


امروز در خدمت شما کاربران سایت آی آر دانه هستیم راجع به جفت نخوردن عروس هلندی های آشتی، دستی و یا اهلی صحبت کنیم
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید عروس هلندی خود را که دستی است و به شما عادت کرده است را جفت بزنید اما عروس هلندی جفت گیری نمی کند(جفت نگرفتن عروس هلندی).

عروس هلندی ما جفت نمی گیرد و خیلی دستی و اهلی است چه کار کنیم که عروس هلندی ما جفت بگیرد؟


برای اینکه عروس هلندی جفت بگیرد می توانیم چند تا کار را انجام دهیم:


۱- راهکار اول درباره جفت نگرفتن عروس هلندی

راهکار اول این است که ما عروس هلندی مان را تنها بگذاریم و چند مدتی را از آن دور بمانیم و البته در این مدت گفت آن را هم کنارش رها کنیم بعد از این مدت شاهد جفت گیری عروس هلندی ها خواهیم بود.
این روش بهتر است زیرا در این روش عروس هلندی ما را نمی‌بیند و بعد از یک مدت تنهایی بالاخره خودش را با جفتش سرگرم میکند.


۲- راهکار دوم درباره جفت نگرفتن عروس هلندی

راهکار دوم این است که به عروس هلندی مان کم‌تر توجه کنیم و به آن کم محلی کنیم که این کار اصلا پیشنهاد نمی شود ولی خب این هم یکی از روش هایی است که می تواند باعث جفت گیری عروس هلندی شود چون وقتی شما به آن کم محلی می کنید ناچار است برای سرگرم شدن خود دوست دیگری پیدا کند.

عکس یک جفت عروس هلندی لوتینو، جفت نگرفتن عروس هلندی


۳- راهکار سوم درباره جفت نخوردن عروس هلندی

راهکار سوم این است که عروس هلندی را را به جای دیگری ببریم مثلاً خانه یکی از اقوام یا دوستان ولی این هم خودش بدی هایی دارد مثل این که عروس هلندی با آن مکان آشنایی ندارد و ممکن است استرس بگیرد و یا هر چیز دیگری می تواند اتفاق بیفتد ولی زمانی که عروس هلندی در خانه خودتان هست خیالتان راحت تر است.


جمع بندی نکات راجب موضوع جفت نخوردن عروس هلندی ها :


خوب در پایان این موضوع به این مطلب رسیدیم که بهترین روش برای این که عروس هلندی را جفت بزنیم زمانی که عروس هلندی جفت نمی خورد و خیلی به ما وابستگی دارد این است که چند مدت به مدت یک یا دو هفته عروس هلندی را در خانه تنها بگذاریم مثلاً به یک مسافرتی برویم و بعد از این زمان وقتی برمی گردیم شاهد این خواهیم بود که عروس هلندی ها جفت خورده اند البته یادتان باشد که غذا و آب برای عروس هلندی به اندازه کافی گذاشته باشید یا بهتر است به یکی از همسایگان بسپارید که آب و غذای آنها را در این مدت چک کند.

مقلاتی که می‌تواند برای شما مفید باشد :
قیمت غذای عروس هلندی

عوامل مهم و موثر در محاسبه‌ی قیمت عروس هلندی چیست؟

نکات کلیدی نگهداری از جوجه عروس هلندی

نحوه کوتاه کردن ناخن عروس هلندی(نکات کلیدی)


و در پایان این تجربه ای بود که یکی از مشتریان ما با این مشکل روبرو شده بود و بعد از مطرح کردن آن و دادن راهکار نتیجه مثبت آن را دیده بود و شاهد این بود که عروس هلندی های آن جفت گرفته بودند.
اگر شما هم تجربه ای در رابطه با جفت نگرفتن عروس هلندی ها دارید خوشحال می شویم در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران آی‌آردانه در میان بگذارید، تا بقیه هم از این تجربه‌ی مفید شما استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.