غذاهای عروس هلندی

غذای تقویتی عروس هلندی

۷۶,۰۰۰ تومان

مناسب برای عروس هلندی ها از چهار ماه به بالا تقویت عروس هلندی ضعیف غذای تقویتی عروس هلندی ترکیبی از دانه های تازه و باکیفیت ترکیبات مخلوطی عروس هلندی شامل دانه های زیر است: 1-کافشه 2-کتان 3-مرمرشک 4-ارزن 5-دانه جارو 6-تخمه قرمز 7-تخمه مشکی 8-تخمه سفیدتمامی قیمت ها  به روز می‌باشند.7 روز ضمانت بازگشت محصول وزن بسته بندی : 850 گرم

۸۹,۵۰۰ تومان

این غذا دارای طبع بسیار گرمی است.مخصوص عروس هلندی های بالغ برای جفت زدن می باشد.این مخلوط  باعث مستی عروس هلندی نر و ماده می‌شود. غذای مست کننده عروس هلندی ترکیبی از دانه هایی است که باعث مستی عروس هلندی شما می شود. ترکیبات غذای ویژه عروس هلندی: ارزن ،تخم کتان ،بزرک، کافشه،تخمه،دانه جارو، مرمرشک،گشنیز،کتان سیاه، شاهدانه،سویاتمامی قیمت‌ها به روز می‌باشند.7 روز ضمانت بازگشت محصول وزن هر بسته بندی: 850 گرم

ناموجود

غذاهای عروس هلندی

ارزن درشت

۸,۹۰۰ تومان۱۲۵,۹۰۰ تومان

ارزن درشت 

ناموجود
۳۷,۶۰۰ تومان۱۴۴,۰۰۰ تومان

گشنیزطبع گرمانگل زدا

غذای پرندگان

کف دریا (پشت انکاس)

۱۹,۵۰۰ تومان۶۸,۰۰۰ تومان

تقویت استخوان بندیتامین کلسیم مورد نیاز پرندهکوتاه نگه داشتن نوک و ناخن پرندهجلوگیری از تیز شدن ناخن پرنده 

سایزوزن تقریبی برحسب گرم
کوچک40 (+10،10-)
متوسط70 (+15،15-)
بزرگ115 (+20،20-)
 

غذاهای عروس هلندی

اسنک عسلی

۲۶,۴۰۰ تومان

اسنک عسلی مخلوطی از دانه ها با عسلتشویقی مخصوص عروس هلندی و کوتوله

غذای پرندگان

کلم (تخم کلم)

۳۰,۰۰۰ تومان۴۷۷,۰۰۰ تومان

بذر کلم (تخم کلم)

ناموجود
۱۲۹,۰۰۰ تومان

غذای تقویتی عروس (شامل پلت میوه ای)مناسب برای عروس هلندی های بالای یکسالمحتویات این خوراک عروس هلندی شامل موارد زیر است: 3 نمونه تخمه شامل تخمه های قرمز،سفید و مشکی پلت میوه‌ای کافشه ارزن زرد ارزن قرمز جو دوسر یولایف گندم باکویت برزک کتان تخمه سفید تخمه مشکی7 روز ضمانت بازگشت محصول وزن بسته بندی : 850 گرم

غذای پرندگان

شاهدانه متوسط

۳۹,۸۰۰ تومان۴۱۹,۰۰۰ تومان

شاهدانه متوسط

ناموجود
۱۲,۰۰۰ تومان

حاوی مواد معدنی و تقویتی برای طوطی سانانپودر صدفی که در این سنگ وجود دارد باعث تقویت استخوان بندی پرنده می‌شودسنگ مینرال باعث افزایش قدرت هضم غذاها در پرنده میشود.

غذاهای عروس هلندی

کتان سیاه (نیجر)

۲۵,۸۰۰ تومان۳۹۲,۰۰۰ تومان

کتان سیاهمشاهده همه‎ی محصولات غذای عروس هلندی

۱۵,۷۰۰ تومان۶۱,۵۰۰ تومان

مزیت های ارزن خوشه ایسرشار از پروتئین، نشاسته، فیبر و ریز مغذی ها حاوی ویتامین های گروه B6 و B ،اسید های آمینه، فسفر، اسید فولیک و منگنز است. به راحتی هضم می‌شود.

غذای پرندگان
چه غذای پرندگان وحشی بخرید و چه غذای طوطی ها به ویژه غذای عروس هلندی ها – می تواند به شدت بر رفاه و طول عمر دوستان پردار ما تأثیر بگذارد. غذای عروس هلندی،طوطی سبز،مرغ مینا،بلبل،کاسکو،قناری،مرغ عشق و غیره.
این غذاها مواد مغذی ضروری را با غلات و دانه های غذای پرندگان، آجیل و سایر مواد سالم فراهم می کنند که به رشد آنها کمک می کند. چندین ویژگی مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب غذای مناسب به دنبال آن باشید. برخی از غذاهای پرندگان شامل ترکیبی از رنگ ها، بافت ها، شکل ها و اندازه ها هستند که به تشویق علاقه کمک می کند. آنها اطمینان حاصل می کنند که پرنده شما تمام مواد مغذی و غذای پر پروتئین مورد نیاز خود را دریافت می کند. تنوع همچنین پرنده شما را از نظر ذهنی درگیر و تحریک می کند و باید در هر لقمه کمی فکر کند.
یکی دیگر از ویژگی های مهمی که در غذای پرندگان باید به آن توجه کرد، گنجاندن پرو بیوتیک ها در غذای پرندگان است. و پروبیوتیک ها و پلت های میوه ای برای کمک به هضم سالم است.
پروبیوتیک ها شکل سالمی از باکتری ها هستند که در روده زندگی می کنند، در حالی که پری بیوتیک ها آنها را تغذیه می کنند و به رشد آنها کمک می کنند. افزودن آنها به وعده غذایی پرنده اطمینان حاصل می کند که تعادل مثبت باکتری های مفید را در مقایسه با باکتری های نامطلوب حفظ می کند و هضم سالم را حفظ می کند.
اگر بتوانید غذایی با مشخصات کامل اسیدهای چرب امگا 3 پیدا کنید، می توانید مطمئن شوید که پرنده شما ظاهر و احساس خوشبویی خواهد داشت. قابل ذکر است، این اسیدهای چرب ضروری، پشتیبانی عالی از پوست و پرها را فراهم می‌کنند و به از بین بردن مشکلات پوستی و پرها که پرهای پرنده شما را به هم می‌زند، کمک می‌کنند.
در نهایت، به دنبال یک غذای پرنده با میوه‌ها و انواع توت‌ها، سبزیجات و جوانه‌هایی باشید که به عنوان آنتی‌اکسیدان‌های قوی شناخته می‌شوند و از سیستم ایمنی و سلامت کلی حمایت می‌کنند. غذای پرندگان سرشار از آنتی اکسیدان‌ها از جمله ویتامین‌های A، C و E، بتاکاروتن، لوتئین، اسید آلفا لیپوئیک سلامتی را در طول عمر تضمین می‌کند. توجه به این نکته مهم است که معرفی یک غذای جدید برای پرندگان نیازمند یک دوره انتقال است. به جای اینکه غذای پرنده خود را با غذای دیگری جایگزین کنید، مخلوط های قدیمی و جدید را طی هفت تا ده روز مخلوط کنید. برای چند روز اول، 25٪ جدید، 75٪ قدیمی سرویس دهید. برای چند روز آینده، یک مخلوط متعادل 50/50 سرو کنید. برای چند روز گذشته، 75٪ جدید، 25٪ قدیمی سرویس دهید. در این مرحله دوست پرواز شما با غذای جدید سازگار شده است و شما باید بتوانید غذای جدید را منحصراً بدون مشاهده عوارض جانبی تغذیه کنید.

دسته بندی های مرتبط: خوراک عروس هلندی،غذای مرغ مینا،غذای بلبل،غذای فناری ،غذای طوطی ، غذای کاسکو
سوالات متداول در مورد غذای پرندگان
بچه پرندگان تازه متولد شده چه غذای پرنده ای می خورند؟

جوجه پرندگان تازه متولد شده از غذای پرندگانی که والدینشان برایشان آورده اند می خورند. والدین معمولاً ابتدا غذای پرنده را نرم و هیدراته می کنند تا پرندگان کوچک بتوانند آن را بخورند. بچه پرندگان بیشتر همان چیزی را می خورند که پرندگان بالغ از نوع خود می خورند، معمولاً کرم ها، حشرات و دانه ها. شما نباید خودتان به بچه پرندگان غذا دهید، زیرا والدین معمولاً از آنها مراقبت می کنند و هرگز نباید به کرم ها، حشرات یا دانه های فرآوری نشده به پرندگان رها شده غذا دهید. اگر یک بچه پرنده رها شده پیدا کردید، یک دامپزشک مجاز پیدا کنید یا با یک متخصص در مورد نحوه تغذیه ایمن به آن مشورت کنید.
بهترین غذای پرندگان چیست؟

بهترین غذای پرندگان، غذایی است که با نوع پرندگانی که می‌خواهید غذا دهید و آب و هوای فصلی منطقه شما مناسب باشد. بسیاری از پرندگان از دانه های آفتابگردان یا مخلوط دانه و غلات لذت می برند.
غذای پرندگان انواع مختلفی دارد، از جمله مخلوط های کم آشفته، انواع تک دانه و مخلوط های غذای پرندگان است.
غذاهای مخصوص عروس هلندی